Російські тюремники просять суд відправити Олексія Навального за ґрати

Російська Федеральна служба виконання покарання просить суд змінити покарання опозиціонеру Олексію Навальному у справі «Кировлеса» з умовного на реальне позбавлення волі
Depo.Влада
13 березня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua
Російські тюремники просять суд відправити Олексія Навального за ґрати
Російські тюремники просять суд відправити Олексія Навального за ґрати

Про це сьогодні повідомив представник суду, передає РИА «Новости».

Таке прохання мотивоване тим, що Навальний, відбуваючи умовний термін, отримав 15 діб арешту за несанкціоновану роздачу листівок в метро, ​​порушивши таким чином порядок умовного покарання.

Адвокат опозиціонера Вадим Кобзєв зазначив, що ні ФСВП, ні суд поки не повідомляли йому про постановку питання про скасування умовного покарання.

«Очікувано було, що ФСВП якось відреагує, але ми думали, що, наприклад, продовжать випробувальний термін, але не що будуть ставити питання про заміну умовного терміну на реальний», - сказав захисник.

Нагадаємо, що Навальний визнаний винним у розкраданні майна кіровського державного підприємства «Кировлес». У 2009 році він працював радником губернатора Кіровської області.

Крім того, як повідомляв depo.ua, 30 грудня 2014 року Замоскворецький суд Москви визнав опозиціонера Олексія Навального винним у шахрайстві у справі «Ів Роше», засудивши його до трьох років і шести місяців умовно. А його брат Олег Навальний повинен відсидіти такий же термін в колонії і виплатити штраф у розмірі 500 тис. рублів.