Росія довго не витримає санкцій і припинить агресію - МЗС Польщі

Міністр закордонних справ Польщі Ґжеґож Схетина зазначив, що Росія не зможе довго вести свою політику на Донбасі через дію санкцій
Depo.Влада
21 листопада 2014 16:18
ФОТО: depo.ua
Росія довго не витримає санкцій і припинить агресію - МЗС Польщі
Росія довго не витримає санкцій і припинить агресію - МЗС Польщі

Про це передає ДеПо з посиланням на Немецкую волну.

За словами польського міністра, протягом останніх століть цілі покоління мріяли про безпечну Європу.

«А сьогодні ця безпека опинилася під питанням, враховуючи те, що відбувається в Східній Україні, а також враховуючи ситуацію на Близькому Сході і в Південній Африці», - повідомив він.

На думку Схетини, на нинішні глобальні загрози єдиною відповіддю є тільки загальна і успішна європейська політика безпеки і оборони.

Схетина вважає, що найбільшими загрозами залишаються анексія Криму, агресія на Донбасі, а також «подальші можливі кроки Росії в Україні».

«Продовження тієї політики РФ, яку ми спостерігаємо в Східній Україні, не може бути», - підкреслив міністр закордонних справ Польщі.

Він вважає, що санкції у відношенні Росії, введені ЄС, будуть зберігатися в силі і в підсумку здобудуть позитивний вплив.

Нагадаємо, що Польща підтримала Веймарський формат переговорів по врегулюванню ситуації на Сході України, в якому мають намір взяти участь представники Німеччини, Польщі та Франції.