Росія пускатиме іноземців до Криму по спеціальній візі

Російську візу в Криму можна буде отримати безпосередньо під час перетину кордону, але вона буде діяти тільки у Кримському федеральному окрузі
Depo.Влада
30 жовтня 2014 12:44
ФОТО: depo.ua
Росія пускатиме іноземців до Криму по спеціальній візі
Росія пускатиме іноземців до Криму по спеціальній візі

Відповідні послаблення у візових правилах передбачає законопроект про розвиток Кримського федерального округу і вільну економічну зону у Криму, передає ДеПо з посиланням на INTERFAX.RU.

«Серед пілотних проектів у Кримському федеральному окрузі даний законопроект передбачає можливість отримання візи на термін до 30 днів після прибуття у відповідних консульських пунктах у місцях перетину державного кордону», - заявив на засіданні уряду РФ міністр у справах Криму Олег Савельєв.

Міністр підкреслив, що ця віза «діятиме тільки на території Кримського федерального округу».

За словами Савельєва, надання такої візи передбачається «для фахівців, які залучаються інвесторами під час обговорення потенційних інвестконтрактів і проектів, що реалізуються в Криму». Також таку візу зможуть отримати туристи, «оскільки це вкрай важливий потенціал розвитку Криму», сказав глава міністерства.

У законодавстві, за його словами, буде також передбачене «зниження порогу визнання висококваліфікованою робочою силою іноземців, які обов'язково залучатимуться для реалізації проектів у Кримському федеральному окрузі». Цей поріг, як повідомив Савельєв, знижується з 2 млн рублів до 1 млн рублів річної заробітної плати.

Як повідомляв ДеПо, уряд РФ схвалив створення вільної економічної зони в окупованому Криму.

Також нагадаємо, раніше Уряд РФ включив морський порт Севастополя у перелік портів, через які допускається в'їзд іноземних громадян. Так, іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибувають до Севастополя на поромах у туристичних цілях, зможуть перебувати на окупованій Росією території без віз протягом 72 годин.