Очікуваний вирок: Російський суд визнав Савченко винною

Донецький суд Ростовської області визнав українську льотчицю і депутата Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення
Depo.Влада
22 березня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Відповідний вирок був оголошений сьогодні на засіданні суду, передає depo.ua.

Суд вважає, що алібі Савченко, обвинуваченої у  вбивстві російських журналістів, під час судового процесу доведено не було. "У суду немає жодних сумнівів у винуватості Савченко за всіма пунктами звинувачень", - оголосив головуючий суддя Леонід Степаненко.

"Вина Савченко підтверджується показаннями потерпілих і свідків, які не мають істотних протиріч", - додав він, зачитуючи вирок Савченко.

При цьому суддя заявив, що "виправлення" Надії Савченко може бути можливим тільки "в ізоляції від суспільства". 

Також Степаненко повідомив, що Савченко буде призначений реальний термін покарання, а також штраф, однак суму штрафу не назвав.

Під час оголошення фінальної частини вироку українка почала співати "горіла шина, палала…".

 У зв`язку з цим суд пішов на вимушену перерву.

Як повідомляв depo.uaвідвчора суд Донецька Ростовської області зачитує вирок Савченко. Сьогодні очікувалось оголошення вироку з мотивацією.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Читайте також:  Оголошення вироку Савченко (ХРОНІКА)

Більше політичних новин читайте на