Російські ЗМІ звинуватили Джемілєва в сепаратизмі від імені СБУ

За даними російських ЗМІ, Служба безпеки України начебто отримала компрометуючі документи на народного депутата, уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва
Depo.Влада
7 квітня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua

У цих матеріалах нібито йдеться про роботу нардепа на турецькі спецслужби, передає depo.ua з посиланням на "Ленту.ру".

За даними РИА "Новости", документи начебто датовані 2012-2013 роками, і це донесення контррозвідувальних підрозділів СБУ в Криму про контакти Джемілєва й інших представників меджлісу з Турецьким агентством міжнародного співробітництва та розвитку, а також виділення коштів Анкарою на діяльність Меджлісу і пов'язаних з ним структур. В одному з них нібито повідомляється про "наявність в діях лідера Меджлісу прямих ознак причетності до агентурної мережі турецької розвідки".

У силових структурах Росії нібито вже підтвердили їх автентичність.

Російські ЗМІ стверджують, що в документах також зазначається: "Джемілєв та інші активісти Меджлісу здійснюють активну і цілеспрямовану дискредитацію керівництва України на міжнародній арені, а також пропаганду сепаратистський ідей".

Нагадаємо, що Джемілєв, якому заборонений в’їзд до Росії, вже був заочно арештований самопроголошеними владою окупованого Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада