Російські ЗМІ проігнорували "Правий сектор"

Вчорашнє віче "Правого сектору" не викликало надміру бурхливої реакції російських ЗМІ, яка раніше регулярно супроводжувала будь-які дії "ПС"
Depo.Влада
22 липня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Переважна більшість російських ЗМІ лише обмежились короткими нейтральними новинами. Зокрема, так вчинили "Газета.ру", "Известия", ТАСС, "Росбалт" і значна частина інших популярних російських видань

Трохи детальніше розглянула вчорашні події "Русская Газета".

"Масова протестна акція під загальним гаслом "Геть владу зрадників!", якою "Правий сектор" (рішенням Верховного Суду РФ організація визнана екстремістською) майже два тижні лякав президента Порошенка, не зібрала критичної маси незадоволених, готових силою змістити "зрадників". Активістів не вистачило навіть на те, щоб заповнити половину Майдані Незалежності та перекрити Хрещатик", - пише видання.

На самих "зрадників" теоретична небезпека повторення "революційного" лютого 2014 року подіяла, і Порошенко з Яценюком у вівторок вирушили від гріха подалі в робочі поїздки по країні - висловлюють припущення російські журналісти. "Виявилося, що побоювалися вони народного гніву даремно. До стели Незалежності за призовом Яроша за самими нескромним підрахунками з'явилося не більше п'яти тисяч чоловік, включаючи численних журналістів і просто вечірніх роззяв. Ймовірно, саме тому ні міліції, ні паралельно існуючої поліції, навколо мітингу не спостерігалося", - повідомляє видання.

"Напевно Ярош не дурний, і прекрасно розуміє нездійсненність і утопічність своїх планів. Єдиною "тверезою" заявою було бажання легітимізувати "Правий сектор", заради якого, схоже, віче і затівалося. "Особливий статус" його бойовикам Порошенко обіцяв ще навесні, проте тематичний законопроект так і не дійшов до парламенту. За цей час олігарх Коломойський втратив інтерес до Яроша, а його кум і благодійник Валентин Наливайченко з ганьбою залишив посаду голови Служби безпеки. На тлі інших своїх колишніх "побратимів" Ярош сьогодні виглядає невдахою і зайвою людиною" - поспішили поховати політичну кар'єру керівника "ПС" російські журналісти.