Російські туристи у Криму їздять знімати готівку в Росію

Щоб зняти кошти з картки, російським туристам доводиться сідати на пором і їхати в російський порт Кавказ, де знаходиться найближчий термінал з обслуговування
Depo.Влада
10 липня 2015 20:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії, передає depo.ua.

"Щодня йдуть люди і просять перевести в готівку гроші. Всіх доводиться відправляти в порт Кавказ. У Криму Visa і MasterCard не працюють", - розповів співробітник одного з російських банків у Криму.

Як повідомлялось, досі не налагоджена робота платіжних систем Visa і Mastercard, приїжджі стикаються зі складнощами при спробах перевести в готівку заощадження, наявні на рахунках фінансових установ, що працюють з картою "Про100". Зокрема, пластикові картки, видані московськими відділеннями банків, часто не функціонують на території півострові.

Раніше "міністр фінансів" Криму Володимир Левандовський заявив, що не знає про проблеми туристів у Криму зі зняттям коштів.

В Центробанку визнали, що в Крим не заходять російські банки через побоювання санкцій.

Також нагадаємо, що під час свого останнього візиту до Криму прем'єр-міністру Росії Дмитру Медведєву не сподобався рівень обслуговування в туристичних закладах Криму. Він заявив, що там "якийсь нерускій" сервіс.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.