Росіяни вже розробили план громадянської війни в Україні в 2017 році

Давайте уявимо собі, що ідея Савченко про переговори з "депутатами Плотницьким і Захарченком" спрацювала, і ми знову досягли миру. Я пропоную просто задуматися над тим, до чого це призведе
Depo.Влада
8 червня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua
Росіяни вже розробили план громадянської війни в Україні в 2017 році
Росіяни вже розробили план громадянської війни в Україні в 2017 році

1. Політична формула примирення – це найпростіше, що може бути. Її підтримують всі лідери "нормандської четвірки", нам пообіцяють золоті гори (в тому числі і дешевий газ), а велика частина суспільства, при правильній піаркампанії, навіть підтримає цю історію. Більш важливо те, що буде після цього. Але перш ніж почати говорити, про те, що буде далі, треба знати: росіяни вважають, що такої держави, як Україна, не має існувати на карті. І це ключовий момент для розуміння того, що буде далі.

2. Для того, щоб легітимізувати перемир'я, нам потрібно буде провести нові вибори, або призначити на окупованих територіях нову владу. В результаті утвориться величезний прошарок суспільства, незадоволений результатами виборів. Після цього, як і в будь-якій подібній ситуації, утвориться ряд терористичних організацій. І тут головне питання, хто зробить перший теракт – проукраїнська терористична група чи проросійська. Простіше кажучи – вибух пролунає на "Олімпійському" чи на "Донбас-арені"?

3. Далі почнеться те, чого так добивалися росіяни два роки тому – громадянська війна. Почнеться вона з вибухів мін в поліцейських дільницях, муніципалітетах і т.д. Я всім бажаючим, рекомендую почитати, як створювалася ІДІЛ в Іраку, де сунітська меншість почала терор проти шиїтської більшості. Безперервна контрабанда зброї з Росії зробить свою справу (замість Ірану і Сирії тут буде РФ). А стратегія терору проти поліцейських зробить майже неможливим набір нової поліції на цих територіях (свого часу величезне іракське місто Мосул впало без бою, а 90 відсотків нових військових і поліцейських перейшли на бік повстанців). Всі розповіді про те, що ми наберемо чесних нових людей – це міф. Для того, щоб вони стали нашими, треба мати дуже сильну державу бодай 4-5 років. 

4. Головне завдання переговорів з "ДНР" не мир, а розширення проросійського анклаву на нові області і початок громадянської війни.

5. У нас зараз ведуться розмови про те, що нам потрібно відкрити кордони з "Л/ДНР" для торгівлі, почати спрощувати процедури переходу цих кордонів і т.д. Але це підхід бізнесменів, які хочуть вигоди сьогодні і зараз. Ми багато говоримо, що у нас є плани по реінтеграції, але все це – маячня. Єдиний план реінтеграції, який може спрацювати – це план реінтеграції на основі нашої сили. А ми поки занадто слабі, щоб всерйоз навіть починати думати про це. Тому у нас є два варіанти – кричати про наших заблукалих донбаських овець і вв'язатися в громадянську війну або нарощувати сили, реально перекривати контрабандні потоки і економічно максимально закривати Донбас. І тут головне питання, хто переможе – бізнес-клани контрабандистів-олігархів чи державники.

6. Вчора багато хто говорив про зраду Савченко, про зраду Тимошенко і т.д. Для того, щоб зрозуміти, чому так говорить наш політв'язень №1, потрібно зрозуміти, кому вона вірить найбільше. І очевидно, треба їй вказати на те, що адвокат Фейгін, який носить годинники 50-70 тисяч доларів, навряд чи робив все те, що він робив для Савченко просто так. І навряд чи він не має жодних проблем в Росії, бо він публічна людина. Але Фейгін – це всього лише один із тих, хто тісним кільцем оточив Савченко.

7. І останнє. Якщо план Савченко здійсниться, то здійсниться мрія всіх зрадофілів – Порошенка просто винесуть з Банкової. Але чи треба всім нам заплатити таку ціну за здійснення цієї мрії?

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада