У Клімкіна розповіли, як Росія компроментує голландський референдум щодо України

Росія намагатиметься використовувати голландських євроскептиків всліпу і всіляко підігравати антиукраїнським, антиєвропейським настроям напередодні референдуму
Depo.Влада
19 січня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив посол з особливих доручень МЗС Укораїни Дмитро Кулеба, передає depo.ua.

"Ми знаємо про те що є такий запит і що він сприйнятий. Ми також знаємо, що основні адвокати референдуму - це такий коктейль із затятих євроскептиків і проросійських активістів - громадян Голландії. Але повністю покладати відповідальність за цей процес на Росію не варто, бо там є великий прошарок євроскептиків, які це підтримують. Водночас цих євроскептиків Росія намагатиметься використовувати всліпу і всіляко підігравати антиукраїнським, антиєвропейським настроям напередодні референдуму. Проте, яким є конкретний вплив Росії, ми не знаємо, бо росіяни теж вміють працювати і не публікують у Фейсбуці звіти про свою підтримку відповідних сил у Голландії", -  сказав Кулеба.

Нагадаємо, раніше група нідерландських депутатів звернулася із запитом до МЗС країни з проханням роз'яснити, чи існують ознаки впливу Росії на майбутній референдум щодо Угоди про асоціацію ЄС з Україною.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада