Нідерланди шукають "російський слід" у референдумі щодо України

У Нідерландах депутати партії D66 звернулися із запитом до МЗС країни з проханням роз'яснити, чи існують ознаки впливу Росії на майбутній референдум щодо Угоди про асоціацію ЄС з Україною
Depo.Влада
19 січня 2016 10:37
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Твітеріповідомив голландський депутат Кейс Ферхувен, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Парламентський запит D66 щодо питання, чи впливає Росія у фінансовому відношенні на голландську політику", - написав він, додавши скан-копію документа.

Запит голландських депутатів пов'язаний зі статтею в британському виданні The Telegraph, в якій повідомляється про розслідування США у зв'язку з можливим впливом Росії на європейські партії.

"Чи є у вашому полі зору будь-які ознаки, що на майбутній референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС може яким-небудь чином, в тому числі і фінансово, впливати Росія?", - йдеться в запиті.

Депутати також хочуть знати, якою буде реакція уряду на повідомлення про те, що "Росію звинуватили в таємному фінансування європейських партій".

Нагадаємо, уряд Нідерландів планує провести кампанію на підтримку України перед проведенням запланованого на квітень референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЕС.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада