РНБО знайшла російський слід у відео з фейковими "азовцями"

Росія продовжує гібридну війну проти України та Європи шляхом дискредитації батальйонів Національної гвардії, які беруть участь у проведенні АТО
Depo.Влада
19 січня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

У відомстві звернули увагу, що російські спецслужби продовжують використовувати прийоми гібридної війни, спрямовані проти України та країн ЄС.

Зокрема, зазначається, що нещодавно в сервісі YouTube з’явилось фальшиве відеоповідомлення, в якому одягнені у військову форму озброєні люди, які ховають свої обличчя під масками та представляються представниками батальйону НГУ "Азов", погрожують здійснити теракт на території Нідерландів у разі відмови цієї країни від ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС.

"За результатами перевірки цього повідомлення кібер-підрозділами МВС було підтверджено його російське походження та масове розповсюдження з російських ІР-адрес", - наголошується у повідомленні.

У РНБО вважають це ще однією спробою використання технології гібридної війни щодо дискредитації України, блокування просування України до Європейського Союзу, залякування європейців і прикриття терористичних актів, що готуються спецслужбами РФ.

Нагадаємо, що псевдоазовці на відео погрожують громадянам Нідерландів терактами, а під кінець відео спалюють прапор країни

Більше новин політики читайте на Depo.Влада