РНБО затвердила оборонний бюджет на 2016 рік

У ході засідання Ради національної безпеки і оборони України було розглянуто бюджет сектору безпеки і оборони на 2016 рік
Depo.Влада
11 листопада 2015 20:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

За результатами обговорення було рекомендовано Кабміну забезпечити рівень витрат на сектор безпеки та оборони, відповідно до Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини, в обсязі 5% від ВВП.

З них не менше 3% витрат передбачено на оборонний сектор.

"Фінансування, передбачене із загального фонду Державного бюджету, складе не менше 100 млрд гривень, крім того, планується додаткове фінансування зі спецфондів і залучення ресурсів під державні гарантії",- кажуть у прес-службі.

На засіданні також були визначені пріоритетні стратегічні військові програми з розробки та виготовлення сучасного озброєння і військової техніки для включення їх до Державного оборонного замовлення на 2016 рік. У ході обговорення цього питання учасники відзначили, що Державне оборонне замовлення на 2016 рік буде затверджений без зволікань відразу після прийняття парламентом Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Крім того, в таємному режимі було розглянуто питання про невідкладні заходи з удосконалення системи протиповітряної оборони України та розвитку аерокосмічної розвідки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада