РФ жене в Крим підводні човни з ракетами і оголошує його «неприступною фортецею»

Повпред президента Росії в анексованому Криму Олег Белавенцев заявив, що в четвер, 19 лютого, кримський півострів став «неприступною фортецею»
Depo.Влада
19 лютого 2015 14:03
ФОТО: depo.ua
РФ жене в Крим підводні човни з ракетами і оголошує його «неприступною фортецею»
РФ жене в Крим підводні човни з ракетами і оголошує його «неприступною фортецею»

«Були прийняті безпрецедентні рішення щодо зміцнення обороноздатності півострова. Крим сьогодні - неприступна фортеця», - сказав Белавенцев, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

Він нагадав, що на півострові створене велике військове угруповання, авіаційне угрупування «змінилося в кращу сторону». Крім того, поповнюється Чорноморський флот - за словами повпреда, «у Крим ідуть підводні човни 636-го проекту з ракетами на борту».

Белавенцев вказав, що Росія виділила значні ресурси на приведення в порядок військової інфраструктури, яка в анексованому Криму виявилася сильно зношеною. Відзначив повпред і відродження вищого військово-морського училища в Севастополі, а також створення кадетського президентського училища, яке також має стати морським.

Нагадаємо, в грудні 2014 року голова Міноборони РФ генерал армії Сергій Шойгу оголосив про створення в Криму самодостатнього угруповання військ.

Днями Росія заявила про перевірку Чорноморського флоту на боєготовність.

За інформацією заступника міністра оборони України, керівника апарату Петра Мехеда, Росія на території Придністров'я й анексованого Криму готує терористів і резервістів для ведення «гібридної війни» проти України.

Росія анексувала Крим і Севастополь після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.