Росія починає перевірку Чорноморського флоту на боєготовність

На Чорноморському флоті почалася командно-штабне тренування під керівництвом командувача військами Південного військового округу (ПВО) генерал-полковника Олександра Галкіна
Depo.Влада
13 лютого 2015 12:02
ФОТО: depo.ua
Росія починає перевірку Чорноморського флоту на боєготовність
Росія починає перевірку Чорноморського флоту на боєготовність

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу округу, передає depo.ua.

«В ході тренування будуть перевірені органи військового управління та підпорядковані їм корабельні, авіаційні та берегові з'єднання флоту на готовність до виконання завдань за призначенням», - пояснили агентству в ПВО, зазначивши, що захід триватиме до 14 лютого.

Як уточнили в прес-службі, особливу увагу буде приділено перевірці знову сформованих з'єднань і частин Кримської військово-морської бази, дивізії надводних кораблів, авіації флоту і авіації ППО на аеродромах Гвардійське, Бельбек, Саки та Кача, а також ракетним, артилерійським, протиповітряним і сухопутним з'єднанням берегових військ.

Командно-штабне тренування - це колективна форма навчання командирів і штабів, застосовувана для набуття та вдосконалення навичок виконання ними своїх функціональних обов'язків з управління довіреними силами і засобами, а також для злагодження штабних органів управління. У ході цих тренувань можуть відпрацьовуватися питання підвищення боєготовності військ, прийняття командним складом рішень і постановка завдань підлеглим, планування операцій та їх всебічного забезпечення.

Росія анексувала Крим і Севастополь після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.