Раду окупували церковники УПЦ МП - моляться

Сьогодні під стінами Верховної Ради представники духовенства УПЦ МП зібралися на мирний мітинг 

Depo.Влада
18 травня 2017 09:28
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, кілька сотень церковників протестують проти, як вони стверджують, "антирелігійних законів".

"Це не мітинг, не політична акція, це молебен. Віруючі просять бога, щоб він напоумив наших депутатів не приймати антирелігійних, антицерковних, антигромадянських законопроектів", - прокоментував акцію глава синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП Климент.

"Ті закони, які сьогодні Рада несподівано винесла на розгляд, є абсолютно дискримінаціними. Депутати намагаються зробити так, щоб зашколити, або в особливі умови поставити лише одну конфесію - Українську православну церкву. Наші депутати думають, що церква - це якась інституція, яка сидить в себе в кабінеті, яку можна просто закрити, заборонити. Церква - це мільйони віруючих людей", - заявив він.

ФОТО: Українська правда

Нагажаємо, напередодні патріарх Московський і всієї Русі Кирило звернувся з посланнями до президента України Петра Порошенка, лідерів Німеччини та Франції, керівництва ООН та Папи Римського Франциска щодо низки законопроектів, які начебто утискають УПЦ МП в Україні.

Йдеться про законопроекти №4128 ("Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними організаціями підпорядкованості)" і №4511 ("Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою країною-агресором").Більше новин політики читайте на Depo.Влада