Радіологічна та ядерна безпека: У Києві стартував міжнародний тренінг під егідою Інтерполу

У Києві розпочався п'ятиденний тренувальний курс на тему "Радіологічна та ядерна безпека: запобігання та реагування" під егідою Генерального секретаріату Інтерполу

У заході беруть участь 50 представників низки країн, повідомляє Depo.ua з посиланням на департамент комунікації Нацполіції України.

У тренінгу беруть участь представники правоохоронних органів Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та Туреччини. Крім того, у заході беруть участь представники Генерального секретаріату Інтерполу та Департаменту енергетики США.

Від України участь у навчальному курсі беруть представники адміністрації Держприкордонслужби, Державної інспекції ядерного регулювання України, Служби безпеки України, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Навчальний курс має на меті ознайомити представників зацікавлених міжнародних правоохоронних органів із сучасними методиками запобігання і розкриття злочинів, пов'язаних із незаконним обігом ядерних матеріалів. Крім того, йтиметься про особливості фізичного захисту об'єктів атомної інфраструктури, а також про методологію реагування на злочини, пов'язані з використанням радіоактивних і ядерних матеріалів.

Нагадаємо, голова Нацполіції України Сергій Князєв повідомив, що відтепер Україну в Інтерполі представлятимуть троє поліцейських.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна