Рада займеться "законом Савченко" (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій відкрив чергове пленарне засідання парламенту
Depo.Влада
3 листопада 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, сьогодні Верховна Рада , розгляне низку законопроектів, що стосуються питань правоохоронної діяльності. Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті українського парламенту.

Зокрема, народні депутати планують розглянути проекти законів №4670 "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України", №2016 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань і сексуальної експлуатації", №3791 "Про внесення змін до пункту 3 розділу II "Прикінцеві положення" закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо поширення дії цього закону на колишніх працівників органів внутрішніх справ України", №4778 "Про оперативно-розшукову діяльність".

Також до порядку денного включені законопроекти №№4032 і 4548, якими пропонується змінити порядок зарахування строку попереднього ув'язнення в строк покарання, передбачений так званим "законом Савченко".

Крім того, парламентарії мають намір сьогодні розглянути проект закону №5180 "Про Вищу раду юстиції", внесений президентом України Петром Порошенком, і його альтернативу - №5180-1, автором якого є депутат Євген Мураєв.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада