Рада закликала Нідерланди та ЄС завершити ратифікацію угоди Україна-ЄС

Верховна Рада України схвалила звернення до держав-членів Європейського Союзу, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей і міжнародних організацій щодо завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС
Depo.Влада
19 жовтня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

За відповідну постанову №5238 проголосували 235 народних депутатів, передає Depo.ua.

Так, український парламент закликав уряд Нідерландів "спільно з інститутами Європейського Союзу виробити зважене рішення, яке в рівній мірі буде враховувати інтереси нідерландської населення, України і Європейського Союзу", а також просить  уникнути ухвалення рішення, яке буде мати дискримінаційний по відношенню до України характер і поставить під загрозу імплементацію зазначеної угоди.

Крім того, Рада закликала палати нідерландського парламенту - Палату представників і Сенат - підтвердити своє рішення про ратифікацію УА. У своєму зверненні нардепи наголошують, що відмова Нідерландів від ратифікації УА "поставить під сумнів надійність і авторитетність всього Європейського Союзу як партнера в очах українців та інших міжнародних партнерів".

Також Рада закликає Європейський парламент, уряди держав-членів ЄС і їх національні парламенти активно долучитися до пошуку взаємоприйнятного рішення, яке дозволить завершити процес ратифікації УА стороною Євросоюзу.

Нагадаємо, 16 вересня 2014 року Верховна Рада України та Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Українська сторона вже завершила всі внутрішньодержавні процедури. Повністю Угода про асоціацію між Україною та ЄС набере чинності після її ратифікації усіма сторонами. Проте сьогодні лише єдина країна - Нідерланди - не ратифікувала угоду про асоціацію між ЄС та Україною.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада