Рада суддів перенесла з’їзд з грудня на кінець лютого

Члени Ради суддів України на позачерговому засіданні ухвалила рішення про перенесення XVIII з'їзду суддів, який має призначити суддю Конституційного Суду, чотирьох членів Вищої ради правосуддя та обрати новий склад Ради суддів України, на 23-25 лютого 2021 року
 

За таке рішення проголосували 24 члени Ради з 25 присутніх на засіданні, Depo.ua з посиланням на сайт Ради суддів України.

Як зазначили в РСУ, підставою для такого рішення стало погіршення епідемічної ситуації в державі, а також лист Міністерства охорони здоров'я України, в якому зазначається, що "епідемічна ситуація щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, значно ускладнюється", а також рекомендується "провести з'їзд суддів України в дистанційному форматі".

Голова Ради суддів України Богдан Моніч заявив, що Рада суддів звернулась до МОЗ, щоб "отримати більш чіткі та деталізовані рекомендації за умови дотримання яких можна було б провести суддівський форум".

"Ми не питали дозволу на проведення з'їзду суддів. Ми хотіли отримати рекомендації щодо проведення з'їзду з дотриманням усіх заходів безпеки. Втім, по суті отримали заборону проводити з'їзд", – зазначив Моніч.

Члени Ради суддів погодились з необхідністю перенесення з'їзду на нову дату, але наголосили, що вона має стати крайньою у переліку перенесень. 

Нагадаємо, Зеленський відправив Венеційській комісії лист з проханням оцінити скандальне рішення КСУ та ситуацію в Україні після нього.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"