Рада призупинила акредитацію низки кремлівських ЗМІ

Апарат Верховної Ради повідомив близько 100 російським ЗМІ, що акредитація їхніх працівників в українському парламенті припинена до завершення АТО
Depo.Влада
25 лютого 2015 17:35
ФОТО: depo.ua
Рада призупинила акредитацію низки кремлівських ЗМІ
Рада призупинила акредитацію низки кремлівських ЗМІ


Про це заявила керівник прес-служби Верховної Ради Вікторія Шведова, повідомляє depo.ua з посиланням на «Українську правду».

За її словами, відповідний перелік ЗМІ від Служби безпеки України апарат парламенту отримав 23 лютого.

«На виконання постанови Верховної Ради «Про тимчасове призупинення акредитації журналістів і технічних працівників деяких ЗМІ Російської Федерації при органах державної влади України» прес-служба апарату Верховної Ради письмово проінформувала керівників акредитованих при парламенті ЗМІ Росії, які підпадають під цю постанову, про тимчасове призупинення акредитації журналістів та технічних працівників цих ЗМІ при Верховній Раді України», - сказала Шведова.

Також на виконання п. 22 положення про акредитацію журналістів та технічних працівників ЗМІ при парламенті прес-служба поінформувала комендатуру охорони Верховної Ради про прийняте рішення, у зв'язку з цим вона буде діяти відповідно до п. 23 цього положення.

Шведова зазначила, що інформація про російські ЗМІ, чия акредитація припинена, віднесена СБУ до категорії службової, доступ до неї обмежений, тому апарат парламенту не може її розголошувати.

Як повідомляв depo.ua, 21 лютого в Службі безпеки України внесли до списку тимчасово заборонених для акредитації при державних структурах України понад 100 російських засобів масової інформації.

Нагадаємо, в Україні станом на 19 лютого не була припинена акредитація російських журналістів при органах влади, як це передбачається постановою Верховної Ради від 12 лютого.