В СБУ підтвердили, що внесли до «чорного списку» понад 100 російських ЗМІ

У Службі безпеки України внесли до переліку тимчасово заборонених для акредитації при державних структурах України понад 100 російських засобів масової інформації
Depo.Влада
21 лютого 2015 16:17
ФОТО: depo.ua
В СБУ підтвердили, що внесли до «чорного списку» понад 100 російських ЗМІ
В СБУ підтвердили, що внесли до «чорного списку» понад 100 російських ЗМІ

Про це заявила керівник прес-центру СБУ Олена Гітлянська під час відкриття виставки «Присутність. Докази агресії російських військ на території України» на Михайлівській площі у центрі Києва, передає УНІАН.

За її словами, до цього переліку після перевірки змісту потрапили телеканали, інформаційні агентства, друковані видання та інтернет-ресурси, зареєстровані в Російській Федерації, включаючи канали «НТВ», «Первый канал», «Россия 1» і «Лайф-Ньюз».

«Список складено й 19 лютого передано в апарат Верховної Ради. У списку понад 100 ЗМІ. Рішення щодо кожного приймалося окремо, після ретельної перевірки контенту», - сказала Гітлянська.

Список складений у рамках виконання постанови Верховної Ради «Про тимчасове призупинення акредитації журналістів та представників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України».

Як повідомляв depo.ua, в Україні станом на 19 лютого не була припинена акредитація російських журналістів при органах влади, як це передбачається постановою Верховної Ради від 12 лютого. Інформація про можливе позбавлення акредитації в Україні понад 100 російських ЗМІ просочилася у пресу вчора.