Рада збільшила видатки на оборонку на 7,1 млрд грн

Верховна Рада схвалила проекту Закону "Про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік", яким збільшуються видатки на безпеку і оборону
Depo.Влада
6 жовтня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголовували 265 депутатів, передає Depo.ua.

Законопроект передбачає збільшення видатків на оборону і безпеку у сумі 7,1 млрд грн, з них на грошове забезпечення – 6,3 млрд грн.

Зокрема, додаткові видатки передбачено для Міноборони у сумі 3 800,0 млн грн, Національної поліції – 2 004,8 млн грн (з урахуванням перерозподілу в системі органів МВС), Адміністрації Держприкордонслужби – 963,5 млн грн, Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50 млн грн, Головного управління розвідки Міноборони – 175,0 млн грн, Служби безпеки – 128,5 млн грн, Управління держохорони – 51,0 млн грн, Держспецтрансслужби – 5,4 млн грн.

Також, збільшено видатки на оплату праці з нарахуваннями працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та закордонних дипломатичних установ України на 1,5 млрд. гривень.

З метою забезпечення фінансування інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що потребують у 2016 році державної підтримки, пропонується збільшити видатки Мінрегіону за бюджетною програмою КПКВК  2761070 "Державний фонд регіонального розвитку" на суму 950,0 млн. гривень.

Також передбачається збільшити видатки на 420,0 млн. грн. для  фінансового збалансування вугільної галузі та недопущення соціальних вибухів серед шахтарів.

Крім того виділяються кошти на:

-  представництво інтересів України у закордонних юрисдикційних органах;

- модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності 50,0 млн. грн;

- закупівлю систем імплантаційного слухопротезування для  забезпечення  лікування  дітей-інвалідів із незворотніми вадами слуху в Інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка Національної академії медичних наук України.

Збільшення видатків пропонується забезпечити за рахунок збільшення дохідної частини загального фонду державного бюджету на 1,16 млрд грн шляхом перенесення доходів загального фонду місцевих бюджетів тимчасово окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей, що надходять протягом 2016 року на рахунки в органах Казначейства України, тимчасово, до повернення цих населених пунктів під контроль державної влади.

Також джерелом збільшення видатків пропонується економія бюджетних коштів по виконанню боргових зобов’язань за запозиченнями, залученими державою або під державні гарантії (6,1 млрд грн), обслуговування державного боргу (2,4 млрд грн) та скорочення інших непершочергових видатків інших головних розпорядників коштів переважно капітального характеру (0,4 млрд грн).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада