Рада озброїла владу хмарними технологіями

Рада ухвалила за основу законопроект 4302 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень"
Depo.Влада
20 вересня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 229 нардепів, передає кореспондент depo.ua.

Цим законопроектом пропонується створити умови для ефективнішого використання державних ресурсів відповідно до Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні шляхом впровадження новітніх технологій при обробці інформації, якою володіють органи державної влади

Крім цього, законопроект закладає засади для подальшого розвитку платформ інформаційно-комунікаційних технологій у сфері державного управління, освіти, науки та інших сферах суспільного життя, а також сприятиме побудові моделі більш ефективної взаємодії держави та суспільства і дерегуляції ринку інформаційних технологій.

Системи хмарних обчислень дозволяють використовувати обчислювальні потужності та ресурси з обробки і зберігання інформації лише тоді, коли в таких потужностях і ресурсах є потреба. При цьому зазначені системи зазвичай побудовані з використанням засобів захисту інформації. Таким чином, використання потужностей з обробки та зберігання інформації лише в обсязі, необхідному для виконання завдань, дозволить скоротити державні витрати на обробку інформації.

Системи хмарних обчислень дозволяють ефективніше протягом триваліших періодів використовувати старі комп’ютери, оскільки обчислювальні операції з обробки даних відбуваються в центрах обробки інформації, а робочі станції здебільшого відіграють роль терміналів для введення, виведення та передачі інформації. 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада