Рада коаліції вимагає від ЦВК передрукувати бюлетені у Маріуполі та Тернополі

Рада коаліції прийняла рішення і звернулась до Центрвиборчкому з вимогою передрукувати виборчі бюлетені у Маріуполі та Тернополі
Depo.Влада
22 жовтня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу в парламенті заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк за разультатами засідання Ради коаліції, передає кореспондент depo.

"В окремих містах України відбувається підробка виборчих бюлетенів. Зокрема, підробка бюлетенів зафіксована у Маріуполі, разом з цинічним розпуском та викиданням членів маріупольської ТВК, які представляють демократичні сили. Груба підробка і друк зайвих бюлетенів зафіксовані і відкрита кримінальна справа у Тернополі", - заявив Березюк.

"Тому сьогодні Рада коаліції прийняла рішення і звернулась до ЦВК для того, щоб у цих двох містах передрукувати бюлетні, які втратили свою цінність. По Тернополю люди просто носять бюлетні, які зараз мають бути під печаткою і пломбою ЦВК. Тому Рада коаліції звернулась до ЦВК миттєво, сьогодні прореагувати. Ми звертаємось до МВС негайно провести арешти людей, які причетні до підробки виборчих документів та неконтрольованості друку бюлетнів", - додав нардеп.

За його словами, це має бути знаком для всіх тих, хто в інших містах і селах збирається фальшувати вибори.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада