Рада дозволила затримати Онищенка

Сьоогодні парламент дав згоду на затримання нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка
Depo.Влада
5 липня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення у відповідь на подання генпрокуратури проголосували 265 народних депутатів, пеоредає depo.ua.

Рада дозволила затримати Онищенка - фото 1

Перед голосуванням генпрокурор Юрій Луценко особисто представив відповідене подання та ще раз навів докази винуватості Онищенка у махінаціях із купівлею-продажем українського газу через три приватні фірми.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка.  Є підозра , що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

29 червня Регламентний комітет Верховної Ради вирішив, що питання зняття недоторканності з Олександра Онищенка може бути поставлене на розгляд парламенту

Наразі Онищенко виїхав за кордон

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада