Протестуючі проти мобілізації в Маріуполі будуть затримані - Геращенко

Кожен, хто 8 лютого в Маріуполі прийде на мітинг проти мобілізації, буде затриманий
Depo.Влада
8 лютого 2015 09:53
ФОТО: depo.ua
Протестуючі проти мобілізації в Маріуполі будуть затримані - Геращенко
Протестуючі проти мобілізації в Маріуполі будуть затримані - Геращенко

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови МВС Антон Геращенко, передає depo.ua.

«Чергова істерика в соцмережах. У Маріуполі закликають на мітинг проти мобілізації. Можу всіх заспокоїти. Ситуація під повним контролем МВС і СБУ. Кожен, хто прийде на мітинг проти мобілізації, буде затриманий на кілька годин - для з'ясування особи, і після зняття відбитків пальців і фотографування поки що відпущений», - написав він.

При цьому Геращенко нагадав, що подав на розгляд ВР законопроект про введення кримінальної відповідальності за публічні заклики до зриву мобілізації.

«Закон спрямований проти проплачених і непроплачених провокаторів, які на замовлення російських спецслужб створюють паніку і нагнітають істерію в суспільстві з метою зламати волю українців до перемоги... Як тільки Верховна Рада і президент підтримають закон - сядуть всі провокатори, які закликали зривати мобілізацію», - написав він.

Як повідомляв depo.ua, списки військовозобов'язаних українців, які ухиляються від виконання військового обов'язку, до 1 березня 2015 року будуть передані військовими комісаріатами до органів внутрішніх справ України. Так, за ухилення від військового обліку після попередження військового комісара передбачається кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, арешту або виправних робіт.

Нагадаємо, на 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень.