Списки ухильників від мобілізації передадуть до міліції до 1 березня

Списки військовозобов'язаних українців, які ухиляються від виконання військового обов'язку, до 1 березня 2015 року будуть передані військовими комісаріатами до органів внутрішніх справ України
Depo.Влада
4 лютого 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Списки ухильників від мобілізації передадуть до міліції до 1 березня
Списки ухильників від мобілізації передадуть до міліції до 1 березня

Про це йдеться в роз'ясненні Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє depo.ua з посиланням на «Сегодня».

В документі йдеться, що за ухилення від військового обліку після попередження військового комісара передбачається кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, арешту або виправних робіт.

Разом з цим Генштаб повідомив, що органи внутрішніх справ у встановленому законом порядку зобов'язані проводити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

Як повідомляв depo.ua, 29 січня було завершено перший етап четвертої хвилі мобілізації: призовники сповіщені про необхідність прибути у військові комісаріати.

У Міноборони попередили, що районні військові комісаріати отримали відповідне завдання про створення реєстрів ухильників, які вони до 3 березня повинні передати в міськвідділи міліції.

Правоохоронці зобов'язані здійснити розшук, затримання і доставку в законному порядку у військові комісаріати громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

Нагадаємо, на 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень.