Прокурори поцікавилися, як сестра Савченко ставиться до бойовиків "ЛНР"

Прокурори у справі проти Надії Савченко під час допиту її сестри Віри запитали, як вона ставиться до Росії
Depo.Влада
9 грудня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua

Саме з питань такого характери прокурори почали допит Віри Савченко, повідомляє depo.ua з посиланням на "Медиазону".

"Як ви ставитеся до Російської Федерації та правосуддя Російської Федерації, до представників ополчення і мирних громадян ЛНР, не згодних з владою Києва, які хочуть відокремлену державу?", - запитали прокурори.

"Нормально, я дуже багато разів була в Росії, до правосуддя не відношуся, не знаю що відповісти, до Луганська ... Я зустрічалася з хлопцем з Луганської області, прекрасна людина", - сказала Віра Савченко.

На уточнююче запитання прокурорів, чому вона вважає Росію країною-агресором, вона відповіла: "У нас йде російсько-українська війна, може, пізніше вона буде оголошена, зараз не оголошена. Що таке країна - це народ. До нього ставлення нормальне. Політика держави це вже інше питання. Для мене країна - це її населення, народ, до якого у мене немає ніяких претензій, а політика і дії політиків - це інше ".

Нагадаємо, раніше Віра Савченко у російському суді розповіла, як потрапила влітку 2014 року в полон бойовиків "ЛНР" у Луганську.

У понеділок в суді над Савченко почався допит свідків захисту. Першим виступив генерал ЗС України, голова Центру звільнення полонених Володимир Рубан

Більше новин політики читайте на Depo.Влада