Прокурор-скоробагатько Кулик запевняє, що його лайку слухає навіть ФБР

Військовий прокурор Костянтин Кулик стверджує, що його прослуховують 5 спеціальних органів, зокрема й ФСБ
Depo.Влада
14 липня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в коментарі журналістам, передає depo.ua.

"Мене прослухують мінімум 5 органів, зокрема СБУ, ГУР, з тої сторони ФСБ", - запевнив Кулик. 

Він зазначив, що має одну квартиру в центрі Києва і житло в Краматорську і додав, що в декларації зазначено все про його майно і доходи.

"Звідки в мене 3 млн грн? Я не зовсім розуміє обвинувачення – ніби я в 11 -13 рік зайшов з пустими кишенями. Ліплять ту картинку, яка їм потрібна. Вони і в суді не можуть показати доказів", - стверджує Кулик.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада