Прокурор "Няша" покликала Луценка в гості

Прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що готова дати свідчення колегам з української прокуратури в своєму кабінеті у Сімферополі
Depo.Влада
23 червня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в інтерв'ю "Ленте.ru", передає depo.ua.

"Якщо їм не терпиться отримати якісь відповіді на певні питання, то я їх запрошую до прокуратури Республіки Крим. Мій робочий кабінет знаходиться на третьому поверсі. З 8 ранку до 10 вечора я перебуваю на робочому місці. Нехай приїжджають, і я відповім на всі їхні запитання", - сказала Поклонська.

Також вона зазначила, що заяви Генеральної прокуратури України порушують її права і українське законодавство, а також не відповідають дійсності. "Я жодного разу ні за місцем роботи, ні за місцем проживання не отримувала ніяких офіційних повісток. Тому я вважаю, що це все фікція", - підкреслила Поклонська.

Вона зазначила, що на 29 червня, коли Київ її викликав для дачі показань, у неї заплановано кілька важливих нарад, які не можуть бути скасовані.

Нагадаємо, сьогодні Генеральна прокуратура викликала на допит ставлеників Росії у Криму, зокрема так званого "прокурора" Наталю Поклонську та главу окупаційного уряду Сергія Аксьонова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада