Луценко викликає "на килим" "Гобліна" і "Няшу"

Генеральна прокуратура викликає на допит ставлеників Росії у Криму, зокрема так званого "прокурора" Наталю Поклонську та главу окупаційного уряду Сергія Аксьонова
Depo.Влада
23 червня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Відповідні повістки опубліковані в газеті "Урядовий кур'єр", передає depo.ua з посиланням на "Українську правду". 

Згідно з повістками, підозрюваним вказано з'явитись 29 червня до старшого слідчого в ОВС Генеральної прокуратури України Атаманчука А.М. для допиту в кримінальному провадженні No 12014010790000081.

Звинувачення, які фігурують у вказаному провадженні, стосуються дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; створення злочинної організації; терористичної діяльністі; захоплення державної установи; захоплення державних або громадських будівель чи споруд; втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.

Крім того, ГПУ викликає на допит так званого "міністра внутрішніх справ" Криму Сергія Абісова, екс-начальника управління СБУ в Севастополі Петра Зиму, "голову Верховної Ради" Криму Володимира Константинова.

Повістки також стосуються так званих "начальника прикордонників" Криму Віктора Мельниченка, "екс-віце-прем'єра" Криму Рустама Темиргалієва, колишнього самопроголошеного губернатора Севастополя Олексія Чалого і "начальника управління МНС" Криму Сергія Шахова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада