Прокуратура взялася за кримського полковника, що вислужив в окупантів звання генерала

Військова прокуратура Київського гарнізону за матеріалами СБУ почала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу "Державна зрада" щодо колишнього заступника начальника Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС полковника Степана Гайдаржийського
Depo.Влада
22 лютого 2016 17:27
ФОТО: depo.ua

Він досі проживає у м. Сімферополі, на вул. Мате Залки, буд. 7, кв. 57 і служить окупантам, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"Встановлено, що колишній заступник начальника Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України полковник Гайдаржийський С.П. у квітні 2014 року під час окупації Автономної Республіки Крим військовими формуваннями Російської Федерації, тобто в період збройного конфлікту, перейшов на бік ворога. Зокрема, він залишився на тимчасово окупованій території – в АР Крим та добровільно поступив на військову службу до Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації", - зазначили в прокуратурі.

У лютому 2015 року Гайдаржийському присвоєно військове звання – генерал-майор Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації.
Щодо цього кримінального провадження проведуть спеціальне досудове розслідування в порядку, встановленому статтею 297-1 КПК України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада