Прокуратура оскаржуватиме умовно-дострокове звільнення Лозінського

Прокуратура Київської області має намір оскаржити умовно-дострокове звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство
Depo.Влада
29 лютого 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила речник прокуратури Катерина Хоменко, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Вона сказала, що в даний час апеляційна скарга на стадії підготовки і буде подана найближчими днями.

Нагадаємо, Бориспільський районний суд Київської області вирішив застосувати умовно-дострокове звільнення до колишнього народного депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство.

 В кінці січня Лозінський подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

Його клопотання було задоволене частково, у відбутий термін зараховано 4 роки і 36 днів (суд останньої інстанції присудив Лозінському 10 років в'язниці).

16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада