Суд відпустив екс-нардепа Лозінського (ДОКУМЕНТ)

Бориспільський районний суд Київської області вирішив застосувати умовно-дострокове звільнення до колишнього народного депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство
Depo.Влада
29 лютого 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

Це випливає з рішення суду від 25 лютого, текст якого розмістив у "Фейсбуці"  екс-голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький, передає depo.ua.

Зазначається, що суд задовольнив клопотання адвоката засудженого Віктор Грицюка про застосування умовно-дострокове звільнення.

Так працює тіньова сторона закону "Савченко". Ті хто не потрапив напряму під його дію, звільняються по УДО. Скоро! У вс...

Опубліковано Сергієм Стареньким 28 лютого 2016 р.

На думку суду, "дивна поведінка ув'язненого, його ставлення до праці", свідчить про те, що Лозінський виправився.

Прокуратура може оскаржити це рішення суду.

Нагадаємо, що в кінці січня Лозінський подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

Його клопотання було задоволене частково, у відбутий термін зараховано 4 роки і 36 днів (суд останньої інстанції присудив Лозінському 10 років в'язниці).

16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада