Прокуратура має допитувати Януковича як свідка, - адвокат

Прокуратура повинна допитати президента-втікача Віктора Януковича як свідка
Depo.Влада
17 серпня 2016 18:54
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк, пеердає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Високопоставлені чиновники, викликані Генпрокуратурою (для проведення очної ставки з Януковичем, - ред.), повинні перебувати в статусі свідка. Віктор Янукович також повинен допитуватися як свідка, оскільки в рамках кримінального провадження №228 він не є підозрюваним", - заявив адвокат.

Адвокат заявив про необхідність проведення очної ставки для того, щоб забезпечити об'єктивність допиту і уникнути протиріч у показаннях. При цьому він назвав рішення ГПУ про виклик українських політиків для очної ставки з Януковичем запізнілим.

"Про проведення очної ставки, дійсно, Генпрокуратурою було здійснено виклик Порошенка, Яценюка, Парубія, Кличка, Турчинова та інших осіб по справі Майдану. Таке рішення Генпрокуратури вірне, але воно є дещо запізнілим", - заявив Сердюк.

"Такий допит повинен проводити слідчий суддя, тобто за процедурою, передбаченою КПК України, проводити одночасно в суді з використанням відеоконференції. Це повинен бути Печерський райсуд за місцем проведення попереднього розслідування. Віктор Янукович повинен перебувати у суді за місцем проживання, це Ростов-на-Дону РФ", - додав адвокат.

Нагадаємо, Янукович вимагав очної ставки з Порошенком, Яценюком та іншими українськими політиками по "справі про Майдан". Як повідомив адвокат Януковича, прокуратура вчора, 16 серпня, отримала відповідне клопотання.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада