Президент Кіпру обіцяє підтримати безвізовий режим для українців

Президент України Петро Порошенко проводить зустріч з президентом Кіпру Нікосом Анастасіадісом, який перебуває в Україні з офіційним візитом
Depo.Влада
11 грудня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Президент Кіпру обіцяє підтримати безвізовий режим для українців
Президент Кіпру обіцяє підтримати безвізовий режим для українців

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації президента.

На початку зустрічі президент України подякував кіпрському колезі за його особисту роль в ратифікації Кіпром Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та підтримку України під час обрання непостійним членом Ради безпеки ООН.

"Переконаний, що сьогодні нас чекають дуже продуктивні переговори, які будуть сприяти інтенсифікації відносин між Україною та Кіпром", - сказав президент України.

В свою чергу, президент Кіпру наголосив на тому, що підтримка його країною руху України до Європейського Союзу залишається постійною і незмінною. Анастасіадіс також повідомив, що "Кіпр буде позитивним у своєму рішенні щодо надання безвізового режиму для України".

О 12:00 очікується підписання українсько-кіпрських документів. Після чого президенти України та Кіпру зроблять заяви для представників засобів масової інформації.

Нагадаємо, президент Кіпру Нікос Анастасіадіс під час званого обіду на честь глави МЗС Росії Сергія Лаврова не скупився на компліменти та заявив, що "сьогодні рівень двосторонніх відносин з Росією виходить за межі просто щирої дружби, спільної історії та інтересів".

Зазначимо також, Кіпр ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС 29 жовтня цього року. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада