Позачергових виборів не буде, — Порошенко

Президент Петро Порошенко виключає проведення позачергових виборів у парламент і переконує - готовий співпрацювати з будь-яким головою уряду
Depo.Влада
11 березня 2016 00:03
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави розповів в інтерв'ю турецькому телеканалу TRT World, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"У парламенті повинна бути коаліція, в коаліції має бути більшість. Три фракції коаліції вийшли з неї. І, згідно нашої Конституції, або повинна бути сформована нова коаліція, найбільш ймовірно, новим прем'єр-міністром, або дострокові парламентські вибори. Моя позиція, як Президента, а тільки Президент може оголосити дострокові парламентські вибори, - ніколи!", - підкреслив Порошенко.

При цьому він зазначив, що політичні сили, представлені в парламенті, повинні знайти вихід із ситуації, що склалася.

"Це відповідальність парламенту, він повинен знайти рішення: або відновити стару коаліцію, і я з задоволенням буду працювати з будь-яким прем'єр-міністром, або створити нову коаліцію і запропонувати іншого прем'єра. Я прийму будь-який вибір парламенту", - зазначив Глава держави.

Він також додав, що вважає прем'єр-міністра Арсенія Яценюка реформатором.

"У мене фантастичні особисті стосунки з прем'єр-міністром. Я вважаю, що він - реформатор, я вважаю, що він робить відмінну роботу", - заявив Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада