З'явилися документи, що давали Пшонці карт-бланш на знищення Майдану

Журналіст і фактично народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм опублікував раніше не відомі матеріали Генеральної прокуратури про події на Майдані, датовані серединою грудня
Depo.Влада
21 листопада 2014 09:19
ФОТО: depo.ua
З
З'явилися документи, що давали Пшонці карт-бланш на знищення Майдану

Відповідні документи Найєм розмістив на своїй сторінці у Facebook, передає ДеПо.

«Ця аналітична записка лягла на стіл колишньому генпрокурору Віктору Пшонці через два тижні після розгону студентів у ніч з 29 на 30 листопада. Тут відомство вже починає розуміти, що якщо винні в розгоні не будуть покарані, барикади і люди на вулицях стануть реальною загрозою стабільності в усій країні», - пише Найєм.

Він зазначає, що наприкінці документа йдеться про необхідність використати якусь інформацію від «трійки». У самому документі не уточнюється, хто така «трійка» і що це за інформація.

«За моїми припущеннями, йдеться про свідчення Сівковича (на той момент заступника секретаря РНБО Андрія Клюєва, - ред.), Попова (екс-голова КМДА) і Коряка (екс-голова столичної міліції), яких правоохоронні органи офіційно звинувачували в розгоні студентів. Я можу помилятися, але логіка зрозуміла: замість визнання провини треба продовжувати грати мускулами й обіцяти покарати винних», - написав Найєм.

 

Як відомо, сьогодні в Україні відзначається річниця Майдану. Президент України Петро Порошенко заснував 21 листопада День гідності і свободи.

Фото: facebook.com/Mustafanayyem