Повторних переговорів в Мінську не буде - радник СБУ

Подальших переговорів у столиці Білорусі не буде, оскільки терористи не виконують умов «мінських домовленостей»
Depo.Влада
14 листопада 2014 07:52
ФОТО: depo.ua
Повторних переговорів в Мінську не буде - радник СБУ
Повторних переговорів в Мінську не буде - радник СБУ

В цьому впевнений радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Мінська-2» не буде. У нас є «Мінськ-1» і ті домовленості, які потрібно виконувати, які Україна справно виконує і не виконують терористи», - сказав він в ефірі 1+1.

В свою чергу посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що в МЗС готові продовжувати тристоронній формат переговорів, але тільки в частині виконання умов пакета домовленостей, які підписали і зобов'язалися дотримуватися бойовики і Росія.

За словами Кулеби, терористи повинні відновити обмін полоненими, дотримуватися режиму припинення вогню і передати контроль над кордоном силам АТО.

Нагадаємо, вчора бойовики самопроголошеної «ДНР» поширили заяву, в якій зажадали термінової повторної зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську.

У вересні 2014 року в Мінську відбулися дві зустрічі контактної групи щодо ситуації в Україні. 20 вересня був прийнятий Меморандум щодо здійснення режиму припинення вогню, що складається з дев'яти пунктів. 5 вересня був підписаний протокол про мирне врегулювання на Сході України. Головними пунктами протоколу стали угоди про припинення вогню і обмін військовополоненими.