Порошенко закликав парламент Індонезії підтримати кримських татар

Президент України закликав парламент Індонезії стати на захист прав кримських татар, права яких порушуються окупаційною владою Росії
Depo.Влада
5 серпня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua
Порошенко закликав парламент Індонезії підтримати кримських татар
Порошенко закликав парламент Індонезії підтримати кримських татар

Про це йшлося на зустрічі президента України Петра Порошенка із спікером Ради народних представників індонезійського парламенту Аде Комарудіном, передає depo.ua.

Спікер наголосив, що Індонезія і надалі підтримуватиме територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Крім того, співрозмовники високо оцінили перспективи розвитку партнерських відносини між Україною та Республікою Індонезія у політичній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах.

"Сторони погодилися з необхідністю поглиблення міжпарламентського виміру двосторонніх відносин. Зокрема, йшлося про активізацію контактів міжпарламентських груп дружби у вищих законодавчих органах двох держав", - зазначили у прес-службі АП.

Аде Комарудін підтримав Україну у її прагненні приєднатися до Міжпарламентської асамблеї Асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN).

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Петро Порошенко перебува з державним візитом в Індонезії, де він уже домовився про введення безвізового режиму з Індонезією.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада