Порошенко вважає, що похвала Лагард підвищує кредитний рейтинг України

Заява МВФ про стабілізацію економіки України вже підвищує кредитний рейтинг країни
Depo.Влада
8 вересня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Про це на розширеному засіданні Кабміну заявив президент України Петро Порошенко,  передає depo.ua.

За словами Порошенка, Крістін Лагард не просто очолює МВФ, а є одним з найкращих макроекономістів світу і її похвала багато значить.

"Лагард сказала, що Україна і українці здивували світ тим, чого їм вдалося досягнути . Лагард визнала що україна досягла макроекон стабілізації. Це визнання наших рішень, якими б болісними і нелегкими вони не були", -  сказав Порошенко.

"МВФ слів на вітер не кидає, тому що їх слова мають вартість, капіталізацію. Звичайно, і ті, хто в цьому розбираються, можуть це підтвердити, тільки заяву МВФ значно підвищує кредитний рейтинг держави, а виділення коштів є запорукою того, що створюється потужна фінансова база для проведення реформ", - додав він.

Також Порошенко пообіцяв відновлення економічного зростання.

 "Статистика останніх двох місяців, ще раз підкреслюю, дає підстави сподіватися, що й інфляція поступово піде на спад, зростання цін зупиниться і ніякої гіперінфляції, яку нам прогнозували, не буде", - заявив він. 

Нагадаємо, раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що вражена тим прогресом, який був досягнутий Україною за останні кілька місяців. За її словами, Україна здивувала світ, досягнувши того, що вона змогла досягти за такий короткий час.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.