Порошенко врятував від люстрації дев’ять чинів

Президент України Петро Порошенко своїми указами вивів з під дії Закону "Про очищення влади" дев'ятьох високопосадовців
Depo.Влада
26 жовтня 2016 17:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявила директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, передає Depo.ua  з посиланням на "Укрінформ".

“Є 9 указів Президента щодо повернення. Вони стосуються виключно вищого офіцерського складу для забезпечення обороноздатності країни. За аналізом Міністерства юстиції, тільки один випадок ми вважаємо штучним, коли Терещуку надали право і звільнили його від люстрації, тому що він не мав найвищого офіцерського звання військових формувань і був штучно на дуже стислий термін переведений до Національної гвардії виключно для того, аби щодо нього не застосовувати заборону. І після цього він знову був повернутий в органи МВС”, - сказала Козаченко.

Утім, вона зауважила, що відповідальність за таке рішення не покладала б виключно на президента. Тут доклали руку і нардепи з профільного комітету, за рекомендацією якого Порошенко і ухвалив таке рішення.

Нагадаємо, що, за даними Мін’юсту, 98% службовців, які обіймали керівні посади за попередньої влади і підпадали під закон про люстрацію, більше не причетні до керування державою

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада