Порошенко вірить, що за 5-6 років Україна буде готова до членства в ЄС

Президент Петро Порошенко переконаний, що невдовзі Україна буде готова до набуття членства в Євросоюзі
Depo.Влада
3 липня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив, виступаючи перед пресою разом з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем в Києві, повідомляє depo.ua.

Порошенко подякував Європейському парламенту за підтримку реформ в Україні. "Мета цих реформ - набуття повноправного членства України в ЄС", - наголосив український президент.

"Я вірю, що за 5-6 років ми зможемо змінитися і досягти тих стандартів, які необхідні для набуття членства в Євросоюзі. І я вдячний тим друзям України, які підтримують Україну на цьому шляху", - додав він.

Варто зазначити, що раніше Порошенко заявляв про намір подати заявку про вступ до ЄС до завершення свого першого терміну на посаді президента, що добігає кінця в 2019 році.

Мартін Шульц у виступі у відповіді не став говорити про членство та обмежився згадкою зближення України та ЄС.

"Незаконна анексія Криму Російською Федерацією не може запобігти руху України до Європи і не може зупинити нас в тому, щоб ми вважали Україну своїм союзником щодо захисту європейських цінностей", - заявив він.

Також Порошенко впевнений, що українська влада і ЄП зможуть зробити можливим безвізовий режим з ЄС в 2016 році. "Також вважаю, що дуже важлива роль Європарламенту у забезпеченні для України безвізового режиму, вже починаючи з 2016 р., і вірю, що європейські депутати, більшість з яких є справжніми, щирими друзями України, зроблять все можливе разом із українською владою для того, щоб в 2016 українці отримали право безвізової поїздки до Європейського Союзу", - заявив президент України.