Порошенко вимагає від терористів відмовитися від фейкових виборів

Київ очікує від представників так званих Донецької і Луганської народних республік чіткої відмови від намірів проводити псевдовибори 18 жовтня і 1 листопада
Depo.Влада
20 липня 2015 18:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час наради з підготовки до чергового засідання Тристоронньої контактної групи, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент запропонував у роботі підгрупи з політичних питань виходити з того, що подальше результативне обговорення питань організації місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей можливе лише після того, як буде надано чітку заяву про відмову від намірів проводити псевдовибори.

Глава держави зазначив, що торік проведення фейкових виборів 2 листопада фактично зірвало виконання Мінських домовленостей.

Порошенко доручив аргументовано роз'яснювати сутність заходів, які зараз вживаються Україною, зокрема початок процесу внесення змін до Конституції щодо ключової реформи - децентралізації.

Ці конституційні зміни, а також закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей повністю відповідають зобов'язанням України за Мінськими домовленостями, наголосив президент.

Нагадаємо, що Тристороння контактна група (Україна, Росія, ОБСЄ) з урегулювання ситуації на Донбасі збереться на засідання в Мінську  завтра, 21 липня.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.