По темі легалізації зброї буде скликана робоча група, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко доручив залучити автора петиції щодо легалізації зброї для українців до обговорення відповідних змін до Конституції
Depo.Влада
24 вересня 2015 09:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться на офіційному сайті президента, передає depo.ua.

Нагадаємо, петиція від ВГО "Українська асоціація власників зброї" Георгія Учайкіна набрала понад 36 тисяч підписів з необхідних 25-ти.

Президент нагадав, що Конституційна комісія працює у складі трьох робочих груп, які розробляють зміни до Конституції. Він у відповіді зазначив, що основними напрямами комісії є: децентралізація, удосконалення конституційних засад правосуддя та конституційне регулювання прав, свобод і обов'язків людини та громадянина.

"Для забезпечення ґрунтовного та всебічного розгляду відповідної конституційної пропозиції я звернувся до Голови Конституційної Комісії, Голови Верховної Ради України  Гройсмана ініціювати скликання засідання робочої групи Конституційної Комісії з прав, свобод та обов'язків людини і громадянина із залученням до цієї роботи автора електронної петиції, представників різних політичних сил, державних органів, інститутів громадянського суспільства, вчених-правознавців, експертів", - повідомив глава України.

Він нагадав, що прийняття законів належить до повноважень українського парламенту.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua