Порошенко ветував закон, який повертає низку пільг чорнобильцям

Президент України Петро Порошенко наклав вето на прийнятий Верховною Радою України закон №2093, повертає чорнобильцям ряд пільг, і повернув його до парламенту зі своїми пропозиціями
Depo.Влада
12 квітня 2016 11:58
ФОТО: depo.ua

Відповідна інформація опублікована на сайті парламенту, передає depo.ua.

За законом відновлюються категорії зон радіоактивного забруднення і уточнюються період і час проживання громадян у зонах гарантованого добровільного відселення. Тим, хто проживає там планують повернути право першочергового безплатного надання санаторно-курортних путівок або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

Також неповнолітнім дітям або дружині померлого ліквідатора аварії 1-ї категорії, незалежно від наявності причинного зв'язку смерті з Чорнобильською катастрофою, надаються пільги, якими користувався померлий, а також одноразова одноразова компенсація за втрату годувальника, а надалі - щомісячна компенсація.

Нагадаємо, 17 березня 2016 р. Рада прийняла закон №2093 "Про внесення змін до закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту постраждалих осіб)".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада