Порошенко: Україна є і буде, Малоросія залишилася в підручниках історії

Лише два роки відділяють державу від початку Революції Гідності, але її історичний масштаб вже очевидний
Depo.Влада
21 листопада 2015 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це зверненні до громадян з нагоди Дня гідності і свободи заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Крах диктаторського режиму зірвав плани з ліквідації України, її перетворення на підпорядковану Кремлю малоросійську автономію, керовану п’ятою колоною. І тоді з Москви запустили план Б – військову агресію і спробу розчленувати нашу країну. Прорахувалися. Бо нема Малоросії: залишилася в підручниках історії. Новоросії теж не існує: виявилася кремлівською галюцинацією. А Україна була, є і буде! От головне, що ми як народ довели за ці два роки", - наголосив Порошенко.

За його словами, у листопаді 2013 року революція лише почалася.

"Говорити про завершеність можна буде лише тоді, коли ми виконаємо програму європейських змін, яку сформулювали і поставили на порядок денний мільйони людей, що вийшли на майдани. Програму, яку підтримали десятки мільйонів на трьох демократичних виборах - президентських, парламентських і місцевих. Тим самим виконано одну із ключових вимог людей – повне перезавантаження влади", - підкреслив президент.

"Щойно, ще чорнила не висохли, я підписав пакет так званих безвізових законів. Ми виконали ключові умови і очікуємо рішення Євросоюзу щодо перспективи впровадження безвізового режиму для українців", -  сказав він.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День гідності і свободи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада