Порошенко: Україна для Казахстану є "вікном у Європу"

Президент Петро Порошенко за підсумками українсько-казахстанських переговорів, які відбулися у рамках його візиту в Астану, відзначив, що Казахстан є одним із близьких партнерів України
Depo.Влада
9 жовтня 2015 12:56
ФОТО: depo.ua
Порошенко: Україна для Казахстану є "вікном у Європу"
Порошенко: Україна для Казахстану є "вікном у Європу"

Про це сказав глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Сьогодні було продемонстровано, що Казахстан для України є "вікном у Азію", і я сподіваюся, що Україна для Казахстану є "вікном у Європу". Ми маємо величезний потенціал двосторонніх відносин в економічній, політичній, гуманітарній, соціальній та іншій сферах", – сказав він.

Порошенко назвав переговори, що відбулися, змістовними, надзвичайно практичними і ефективними.

"Результати нашої зустрічі відкривають нову, надзвичайно важливу сторінку, важливий етап українсько-казахстанської співпраці", – констатував президент України.

Глава держави особливо відзначив політичний діалог України і Казахстану та подякував за тверду і незмінну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

"Це ще більше важливо сьогодні, коли Україна є жертвою агресії з боку нашого спільного сусіда – Російської Федерації. Росія анексувала український Крим та вторглася на Донбас. Жертвами цієї агресії стали понад 8 тисяч українців", – наголосив президент.

Порошенко високо оцінив виступ Нурсултана Назарбаєва на Генеральній Асамблеї ООН, зокрема щодо необхідності неухильного дотримання норм міжнародного права у взаєминах між державами.

Президент України особливо відзначив, що сторони підтвердили обопільну готовність до розширення двосторонньої співпраці, передусім, у торговельно-економічній і інвестиційній сферах.