Порошенко працевлаштував колишнього зама Пшонки - ЗМІ

На посаду керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів і протидії корупції Адміністрації Президента (АП) буде призначений колишній замгенпрокурора Віктора Пшонки Віктор Войцишен
Depo.Влада
26 вересня 2014 15:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко працевлаштував колишнього зама Пшонки - ЗМІ
Порошенко працевлаштував колишнього зама Пшонки - ЗМІ

Про це повідомляє видання «ГОРДОН» з посиланням на джерело в Адміністрації Президента, передає ДеПо.

«Войцишен стажується, але де-факто вже виконує обов'язки, відповідно, підписує внутрішні документи і має вивіску на дверях кабінету», - сказало джерело.

За його словами, колишній заступник Віктора Пшонки з'явився на Банковій на початку цього тижня, «зараз вже «фактично призначений».

Джерело не повідомило, хто лобіював призначення Войцишена в АП, проте, за його інформацією, колишній заступник генпрокурора точно зустрічався з Президентом Петром Порошенком.

Разом з Войцишеним на роботу до департаменту з питань правоохоронних органів перейдуть ще 14 діючих співробітників Генпрокуратури.

«На сьогоднішній момент з Адміністрації Президента в ГПУ відправлений запит стосовно спецперевірки цих людей з подальшим їх переведенням в цей структурний підрозділ Адміністрації. Усі вони - люди Войцишена», - сказало джерело.

Основні напрями роботи департаменту, який очолить Войцишен, - узгодження призначення усіх керівних кадрів в органи правопорядку і боротьба з корупцією.

До свого призначення в АП Войцишен працював прокурором Вінниці (2003-2005), прокурором Полтавської області (2005-2010), а з листопада 2010 року по лютий 2014 року обіймав посаду заступника генпрокурора Пшонки і курирував головне слідче управління ГПУ.