Порошенко сподівається, що Росія не помститься Україні за вільну торгівлю з ЄС

Україна розраховує, що Росія не вводитиме торгові обмеження на українські товари в зв'язку з набранням чинності угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом
Depo.Влада
9 жовтня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко звернув увагу, що переговори у форматі Україна-ЄС-Росія тривають.

"І результатом таких переговорів буде рішення уряду Росії про скасування тих можливих обмежень, які вона збирається вводити без будь-яких посилань на документи", - сказав він.

Також президент наголосив, що Україна залишається суб'єктом договору про Зону вільної торгівлі СНД, в якому прописані права та обов'язки сторін.

"Завдання полягає лише в тому, щоб усі сторони дотримувалися домовленостей і взятих на себе зобов'язань. Також Україна, Росія і Казахстан є членами СОТ і повинні виконувати взяті на себе зобов'язання", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Казахстані.

Також нагадаємо, що Україна підготувала пропозиції для ЄС щодо можливих заходів у рамках захисту від потенційного ембарго Росії.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua